کد خبر: 3394
تاریخ انتشار: 1 تیر 1396 - 10:18

معرفی پیش‌دبستان و دبستان علامه امینی

دبستان علامه امینی(ره) با همکاری و راهنمایی موسسه محترم هدایت میزان و به روش بسیار مجرب، علمی، مورد تایید و توصیه شده ی شورای عالی آموزش و پرورش موسوم به " روش میزان " آغاز به کار خواهد نمود.

منظومه دانش‌پژوهان علامه امینی: منظومه دانش‌پژوهان علامه امینی قصد دارد تا در این مطلب به معرفی پیش‌دبستان و دبستان علامه امینی(ره) بپردازد.

سخن آغازین با شما اولیاء گرامی؛

بسم الله الرحمن الرحیم

بنابر پیشنهاد اولیاء محترم و پافشاری این عزیزان مبنی بر ایجاد یک پروسه‌ی تربیتی کامل برای تربیت کارآمد و موثرفرزندان عزیزمان، با توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و با تصویب شورای آموزشی مجموعه‌ی پر افتخار علامه امینی، تصمیم بر این شد که در سال تحصیلی 1396 برای آموزش و پرورش نونهالان پسر عزیزمان، مجموعه‌ی آموزشی دبستان و پیش دبستان علامه امینی(ره) را با اتکال به خدای مهربان افتتاح نماییم.

انشالله این مجموعه نیز همانند دبیرستان علامه امینی که دغدغه‌ی همیشگی آن تربیت نیروهای متخصص مومن بوده است در شهر تهران درخشان باشد. انشاء الله.

توضیح لازم ضروریست که دبستان علامه امینی(ره) با همکاری و راهنمایی موسسه محترم هدایت میزان، خصوصا جناب آقای دکتر آیت اللهی و جناب آقای علی اکبریان و به روش بسیار مجرب، علمی، مورد تایید و توصیه شده‌ی شورای عالی آموزش و پرورش موسوم به ” روش میزان ” آغاز به کار خواهد نمود و نونهالان عزیزمان با مدیریت و نیروهای بسیار توانمند و آموزش دیده‌ی این روش پر نشاط و اکتشافی مطالب را یاد خواهند گرفت.

نکته ی مهم: عزیزانی که از دبستان میزان معرفی‌نامه ارائه نمایند بدون تشریفات ثبت‌نامی مستقیما ثبت نام خواهند شد.

برای مشاهده‌ی سایت میزان به سایت  www.hedayatmizan.ir مراجعه فرمایید.

( برای مشاهده تفاوت روش میزان با سایر روشها کلیک کنید )

مکان دبستان و پیش دبستان پسرانه ی علامه امینی منطقه 5  در بلوار آیت الله کاشانی، خیابانی شهید پژوهنده (شاهین جنوبی)، پایین‌تر از خیابان باهنر، نبش بن‌بست آرین، پلاک 14، با شماره تلفنهای 44001014 و 44001013  و 44001012  با دو حیاط اختصاصی و امکانات کامل شامل سالنهای مختلف ، اتاق بازی و پژوهش  و …  میباشد. ستاد ثبت نام جهت رزرو ثبت نام به سایت www.allameamini.org مراجعه فرمایید .

لازم به ذکر است دبستان به مدت 2 ماه تا پایان خردادماه تحت بازسازی و زیباسازی قرار خواهد گرفت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فلکه دوم صادقیه ابتدای آیت الله کاشانی بوستان اول گلستان اول | شماره 22 | 44002710 و 44062821

نمايش نقشه | نقشه سايت

آدرس مدرسه