ثبت‌نام

منظومه دانش‌پژوهان علامه امینی: ثبت نام در منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره) برای سال تحصیلی 1404 – 1403در مقطع دبیرستان دوره دوم  در رشته‌های تحصیلی ریاضی، تجربی و انسانی و همچنین در مقطع دوره اول پسرانه و نیز پیش‌دبستان و دبستان از2 دی ماه 1402 آغاز شده است.

لذا از خانواده‌هایی که تمایل دارند تا فرزندانشان در این موسسه آموزشی به تحصیل بپردازند تقاضا داریم برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام و همچنین زمان برگزاری آزمون ورودی برای دانش آموزان متوسطه، بر روی لینک زیر کلیک و اقدام به پیش ثبت نام نمایند.

جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت‌نام بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.

 ثبت‌نام در دبیرستان پسرانه علامه امینی (ره)

قریب به 1000 نفر در آزمون ورودی دبیرستان علامه امینی(ره) در سال گذشته  شرکت کردندکه با توجه به امکانات محدود فقط پذیرای 75 نفر از عزیزانمان بودیم، ضمن قدردانی از اعتماد شما بزرگواران و طبق روال سال‌های گذشته پیش ثبت نام آزمون ورودی سال 1403 از 2 دی ماه1402 آغاز شده است و شما می‌توانید با کلیک بر روی تصویر زیر از مفاد آن مطلع شوید.

ثبت‌نام در پیش‌دبستان و دبستان علامه امینی (ره)

سال گذشته حدود 450 متقاضی آزمون ورودی دبستان علامه امینی در این مرکز آموزشی اقدام به پیش ثبت نام نمودند که تنها امکان پذیرش 30 نفر پایه اول و 15 نفر پیش دبستانی  از این گل‌های عزیز میسر شد، لذا خواهشمندیم درصورت تمایل برای پیش ثبت نام با کلیک بر روی تصویر زیر از شرایط و زمانبندی آن مطلع شوید.

 ثبت‌نام در دبیرستان دوره اول (پایه 7و8 و 9) پسرانه علامه امینی (ره)

 ضمن قدردانی از اعتماد شما بزرگواران پیش ثبت نام آزمون ورودی سال 1403 از 2 دی ماه آغاز شده است وه به پشتوانه تجارب گرانبهای مجتمع آموزشی علامه امینی با رویکردهای آموزشی ، فرهنگی و مهارتی میزبان عزیزانمان خواهیم بود شما می‌توانید با کلیک بر روی تصویر زیر از مفاد آن مطلع شوید.

جهت ثبت نام در دبیرستان علامه امینی کلیک نمایید جهت ثبت نام در دبستان علامه امینی کلیک نمایید Previous Next

فلکه دوم صادقیه ابتدای آیت الله کاشانی بوستان اول گلستان اول | شماره 22 | 44002710 و 44062821

نمايش نقشه | نقشه سايت

آدرس مدرسه