ثبت‌نام

منظومه دانش‌پژوهان علامه امینی: ثبت نام در منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره) برای سال تحصیلی 1403 – 1402در مقطع دبیرستان دوره دوم و در رشته‌های تحصیلی ریاضی، تجربی و انسانی و همچنین پیش‌دبستان و دبستان از20 دی ماه 1401 آغاز شده است.

لذا از خانواده‌هایی که تمایل دارند تا فرزندانشان در این موسسه آموزشی به تحصیل بپردازند تقاضا داریم برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام و همچنین زمان برگزاری آزمون ورودی برای دانش آموزان متوسطه، بر روی لینک زیر کلیک و اقدام به پیش ثبت نام نمایند.

جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت‌نام بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.

 ثبت‌نام در دبیرستان پسرانه علامه امینی (ره)

قریب به هزار نفر در آزمون ورودی دبیرستان علامه امینی(ره) در سال گذشته  امن شرکت کردند، که ضمن قدردانی از اعتماد شما بزرگواران و طبق روال سال‌های گذشته پیش ثبت نام آزمون ورودی سال 1402 از 20  دی ماه آغاز شده است و شما می‌توانید با کلیک بر روی تصویر زیر از مفاد آن مطلع شوید.

ثبت‌نام در پیش‌دبستان و دبستان علامه امینی (ره)

سال گذشته حدود 5۰۰ متقاضی آزمون ورودی دبستان علامه امینی در این مرکز آموزشی اقدام به پیش ثبت نام نمودند که تنها امکان تحصیل تعداد محدودی از این گل‌های عزیز میسر شد، لذا خواهشمندیم درصورت تمایل برای پیش ثبت نام با کلیک بر روی تصویر زیر از شرایط و زمانبندی آن مطلع شوید.

جهت ثبت نام در دبیرستان علامه امینی کلیک نمایید جهت ثبت نام در دبستان علامه امینی کلیک نمایید Previous Next

فلکه دوم صادقیه ابتدای آیت الله کاشانی بوستان اول گلستان اول | شماره 22 | 44002710 و 44062821

نمايش نقشه | نقشه سايت

آدرس مدرسه