ثبت‌نام

منظومه دانش‌پژوهان علامه امینی: ثبت نام در منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره) برای سال تحصیلی 1402 – 1401در مقطع دبیرستان دوره دوم و در رشته‌های تحصیلی ریاضی، تجربی و انسانی و همچنین پیش‌دبستان و دبستان از ابتدای بهمن ماه ۱401 آغاز شده است.

لذا از خانواده‌هایی که تمایل دارند تا فرزندانشان در این موسسه آموزشی به تحصیل بپردازند تقاضا داریم برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام و همچنین زمان برگزاری آزمون ورودی برای دانش آموزان متوسطه، بر روی لینک زیر کلیک و اقدام به پیش ثبت نام نمایند.

جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت‌نام بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید.

 ثبت‌نام در دبیرستان پسرانه علامه امینی (ره)

قریب به هزار نفر در آزمون ورودی آنلاین دبیرستان علامه امینی(ره) در سال گذشته و در بستری امن شرکت کردند، که ضمن قدردانی از اعتماد شما بزرگواران و طبق روال سال‌های گذشته پیش ثبت نام آزمون ورودی سال ۱۴۰1 از اول بهمن ماه آغاز شده است و شما می‌توانید با کلیک بر روی تصویر زیر از مفاد آن مطلع شوید.

ثبت‌نام در پیش‌دبستان و دبستان علامه امینی (ره)

سال گذشته حدود ۴۰۰ متقاضی آزمون ورودی دبستان علامه امینی در این مرکز آموزشی اقدام به پیش ثبت نام نمودند که تنها امکان تحصیل تعداد محدودی از این گل‌های عزیز میسر شد، فلذا خواهشمندیم درصورت تمایل برای پیش ثبت نام با کلیک بر روی تصویر زیر از شرایط و زمانبندی آن مطلع شوید.

جهت ثبت نام در دبیرستان علامه امینی کلیک نمایید جهت ثبت نام در دبستان علامه امینی کلیک نمایید Previous Next
مطالب دانش آموزان

فلکه دوم صادقیه ابتدای آیت الله کاشانی بوستان اول گلستان اول | شماره 22 | 44002710 و 44062821

نمايش نقشه | نقشه سايت

آدرس مدرسه