کد خبر: 12568
تاریخ انتشار: 1 تیر 1398 - 12:40

هشدار سازمان سنجش به کنکوری‌های ۹۸

سازمان سنجش  آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای، به داوطلبان آزمون سراسری در سال 1398 هشدار داد.

منظومه دانش‌پژوهان علامه امینی:  سازمان سنجش  آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای، به داوطلبان آزمون سراسری در سال 1398 که در روزهای پنجشنبه و جمعه 13 و 14 تیرماه برگزار می‌شود، هشدار داد که به شرح زیر است:


بررسی ویژگی‌های مركز تخصصی كنكور علوم انسانی دبیرستان علامه امینی


  1. با نزدیک شدن به برگزاری آزمون سراسری در روز‌های پنج شنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ تیرماه سال ۱۳۹۸ مشاهده می‌شود برخی از افراد و مؤسسات سودجود و کلاهبردار با انجام تبلیغات در فضا‌های مجازی و شبکه‌های اجتماعی و با ادعای واهی دسترسی به سؤالات آزمون سراسری، اقدام به اخاذی و کلاهبرداری می‌نمایند. از داوطلبان و خانواده‌های محترم ایشان درخواست می‌شود در نهایت هوشیاری و مراقبت از گرفتار شدن در دام این شیادان، هرگونه خبر مشکوک در این زمینه را از طریق شماره تلفن‌های ۳۶۱۸۲۱۵۲-۰۲۶ و ۳۶۱۸۲۱۵۱-۰۲۶ و آدرس الکترونیکی hefazatazmon@sanjesh.org به ستاد خبری اداره کل حراست سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمایند.
  2. مشاهده شده است برخی از افراد و مؤسسات سودجو و کلاهبردار جهت جلب اعتماد داوطلبان و خانواده‌های محترم ایشان با جعل عنوان و آرم سازمان سنجش آموزش کشور در کانال‌های اطلاع رسانی شبکه‌های مجازی اقدام به فعالیت می‌نمایند، لذا بدینوسیله به کلیه داوطلبان عزیز اعلام می‌دارد این سازمان هیچگونه فعالیتی در کانال‌های اطلاع‌رسانی (تلگرام، اینستاگرام و …) ندارد و داوطلبان محترم جهت کسب اطلاعات لازم و دسترسی به اطلاعیه‌های صادره می‌توانند از طریق سایت سازمان، نشریه پیک سنجش و یا کانال‌های اطلاع رسانی داخلی به آدرس‌های ذیل اقدام نمایند.

ورزش‌هایی مختص کنکوری‌هااردوهای مطالعاتی 110 روزه مرکز آموزشی علامه امینی (ره) چگونه برگزار می شود؟


  • پیام‌رسان سروش: http://sapp.ir/sanjeshprnoet
  • پیام‌رسان آی‌گپ: http://profile.igap.net/prnoetir
  • پیام‌رسان گپ: http://gap.im/prnoetir
  • پیام‌رسان بله: @prnoetir
  • پیام‌رسان ایتا: http://eitaa.com/prnoetir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب دانش آموزان

فلکه دوم صادقیه ابتدای آیت الله کاشانی بوستان اول گلستان اول | شماره 22 | 44002710 و 44062821

نمايش نقشه | نقشه سايت

آدرس مدرسه