کد خبر: 12556
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1398 - 11:54

داوطلبان آزمون سراسری 98، به هیچ عنوان منتظر به تعویق افتادن زمان کنکور نباشند

وزیر علوم، بار دیگر از عدم تغییر در زمان برگزاری آزمون سراسری 98 خبر داد.

منظومه دانش‌پژوهان علامه امینی: منصور غلامی، وزیر علوم با تاکید بر اینکه داوطلبان منتظر تعویق زمان برگزاری کنکور ۹۸ نباشند، گفت: به منظور کمک به داوطلبان کنکور 98 در مناطق سیل زده کشور ظرفیتی اضافه بر ظرفیت تصویب شده در نظر گرفته شده است، تا اگر نمره حدنصاب دانشگاه‌های انتخابی را کسب کردند در آزمون پذیرش شوند.


زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۸ به تعویق نمی افتد


وی با بیان این مطلب ادامه داد: ما بارها این موضوع را از طریق رسانه‌ها به خصوص صدا و سیما اعلام نمودیم که زمان برگزاری کنکور امسال به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد و این آزمون طبق زمانبندی اعلام شده برگزار می‌شود، حتی این موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز مطرح و عنوان شد که تغییری در این زمینه نخواهیم داشت.

غلامی در ادامه تصریح کرد: تعویق زمان برگزاری کنکور از نظر اجرایی امکانپذیر نیست ضمن اینکه تعداد کثیری از داوطلبان کنکور برنامه‌های زمانی خود را متناسب با زمان اعلام شده برگزاری کنکور بستند به همین جهت امکان تعویق زمان برگزاری این آزمون وجود ندارد.


چرایی توجه مرکز آموزشی علامه امینی به المپیادها/ المپیاد؛ بستری برای قبولی در کنکور


وزیر علوم در پایان خاطر نشان کرد: ما به منظور کمک به داوطلبان کنکور مناطق سیل زده کشور ظرفیتی اضافه بر ظرفیت تصویب شده در نظر گرفتیم تا اگر کسب نمره حدنصاب دانشگاه‌های انتخابی را کسب کنند در آزمون پذیرش خواهند شد.

منبع: ایسنا

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فلکه دوم صادقیه ابتدای آیت الله کاشانی بوستان اول گلستان اول | شماره 22 | 44002710 و 44062821

نمايش نقشه | نقشه سايت

آدرس مدرسه