کد خبر: 15760
تاریخ انتشار: 25 دی 1399 - 15:46

ثبت‌نام آزمون ورودی منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره)

ثبت‌نام آزمون ورودی منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره) در دبیرستان‌ پسرانه و دبستان این مرکز آموزشی، برای سال تحصیلی 1401-1400 آغاز شد.

منظومه دانش‌پژوهان علامه امینی: ثبت‌نام در آزمون ورودی مراکز آموزشی منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره) در مقاطع دبیرستان پسرانه (دوره دوم)، پیش دبستان و دبستان پسرانه، از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۹ آغاز شده که جزئیات و لینک مستقیم ثبت‌نام در این مراکز به شرح زیر است:

اطلاعیه تغییر آزمون ورودی سال ۱۴۰۰

لینک مستقیم ثبت نام

قریب به هزار نفر در سال ۱۳۹۹ در آزمون ورودی منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره) شرکت کردند و از این رو ضمن قدردانی از اعتماد شما بزرگواران به اطلاع می‌رساند که ثبت‌نام  آزمون ورودی منظومه دانش پژوهان علامه امینی (ره) برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ از اول بهمن ماه آغاز گردیده و امید است با اتکال به خدای مهربان باز هم بتوانیم شایسته اعتماد اولیاء عزیز همانند ۲۹ سال گذشته باشیم.

از سوی دیگر نیز، بسیار خرسندیم که نخستین مرکز تخصصی کنکور علوم انسانی را با بهره‌گیری از بهترین کادر مشاوره‌ای و دبیران ممتاز بنا به تقاضای اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز و همچنین نیاز‌ها و ضرورت‌های جامعه امروز افتتاح کرده‌ایم و رجاء واثق داریم این نهال نیز در سال‌های آینده برای کشور عزیزمان و دانش آموزان رشیدمان برکات بسیاری خواهد داشت.

گفتنی است؛ توضیحات بیشتر در این زمینه هنگام مراجعات ثبت نامی ارائه خواهد شد.

تغییر شیوه‌ی آزمون ورودی ۱۴۰۰

به اطلاع اولیا محترم میرساند به دلیل تغییر وضعیت کرونایی تهران امکان برگزاری آزمون ورودی تجمعی حضوری نمی‌باشد و از طرفی برگزاری آنلاین آزمون به دلیل حساسیت رقابتی و اعتراض بعضی از اولیاء محترم مقدورنیست و شائبه‌هایی را در صحت آزمون حتی با رعایت درهم ریختگی سوالات و درهم ریختگی گزینه‌ها درنتایج آزمون بوجود می‌آورد؛ لذا طبق آخرین تصمیم شورای آموزشی دبیرستان نحوه آزمون ورودی بصورت انفرادی و حضوری و با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری ایمن برگزار خواهد شد.

در همین راستا به اطلاع میرساند آزمون ورودی شامل درس‌های ریاضی، علوم و فارسی پایه نهم به شرح ذیل میباشد:

آزمون ریاضی بصورت تشریحی با مدت ۴۰ دقیقه -آزمون علوم و فارسی بصورت تستی با مدت ۲۰ دقیقه

(سوالات کد گذاری و هم سطح سازی شده و با دیگران متفاوت می‌باشد)

جلسه توجیهی با اولیاء محترم و همچنین تکمیل فرم‌های مصاحبه به صورت همزمان با زمان برگزاری آزمون توسط دانش آموز، برقرار می‌باشد.

نتایج آزمون ورودی ۳ روز پس از آزمون بصورت تلفنی اعلام میگردد و دانش آموزانی که حد نصاب قبولی علمی را کسب نمایند برای ثبت نام مالی دعوت می‌شوند.

برگزاری جلسات آزمون ورودی بصورت هفتگی خواهد بود و تا تکمیل بیست درصد بیشتر از ظرفیت پایه دهم ادامه خواهد یافت؛ لذا ملاک، فقط کسب حد نصاب قبولی است.

منابع توصیه شده: مجموعه سوالات مخصوص تیزهوشان

از پایه نهم در درس علوم و ریاضی و فارسی

شرایط پیش ثبت نام در آزمون ورودی پایه دهم رشته ریاضی و تجربی و انسانی دبیرستان متوسطه دوم متعاقبا اعلام میگردد

۱- دارا بودن معدل حداقل ۱۹ در پایه نهم

۲ – انضباط عالی

لینک مستقیم ثبت نام

نکات مهم:

  1.  پس از تکمیل فرم‌های اینترنتی ثبت نام تا ۳ روز بعد از طرف دبیرستان برای ارائه مدارک و تکمیل فرم‌های پیش ثبت نامی به همراه دانش آموز (حضور دانش آموز الزامیست) از والدین محترم دعوت بعمل می‌آید لذا در صورتیکه با شما تماسی گرفته نشد با ستاد ثبت نام تماس حاصل فرمایید.
  2. عزیزانی که پس از فراخوانی در زمان مورد نظر حضور نیابند به منزله‌ی انصراف از ثبت نام بوده و پیش ثبت نام اینترنتی کان لم یکن می‌باشد.
  3. خواهشمند است اطلاعات لازم را در زمان تکمیل فرم پیش ثبت نام اینترنتی بطور کامل و حتما با کیبورد فارسی وارد نموده و حتما یک عکس با کیفیت بار گذاری نمایید، همچنین در زمان ورود نمرات یا معدل آن را بعنوان مثال بصورت ۱۹.۵ وارد نمایید (۱۹/۵ غلط است).

شرایط ثبت نام دانش آموزان در میان پایه رشته‌های ریاضی و تجربی و انسانی:

  1. دارا بودن حداقل معدل ۱۹ در کارنامه نیمسال اول
  2. موفقیت درآزمون ورودی شامل دروس (ریاضی، فیزیک) (زیست و شیمی) و (ادبیات و عربی)
  3. موفقیت در مصاحبه‌ی علمی حضوری دبیرستان

لینک مستقیم ثبت نام

نکته:

ثبت نام در میانپایه برای سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بسیار محدود میباشد لذا رتبه‌های اول تا سوم مدارس ممتاز تهران و برگزیدگان المپیاد‌های علمی و جشنواره‌ی خوارزمی در اولویت هستند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط ثبت نام با شماره تلفن‌های مندرج در قسمت ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید.

دانش آموزانی که دارای مدال نقره المپیاد کشوری باشند بدون آزمون ورودی پذیرش خواهند شد.

تلفن‌های ستاد ثبت نام دبیرستان پسرانه:

۴۴۰۰۲۷۱۰ و ۴۴۰۶۲۸۲۱

آدرس دبیرستان دوره دوم پسرانه:

فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار آیه الله کاشانی – بوستان دوم (شهید نجف زاده فروتن) – گلستان اول شماره ۲۲

ثبت نام پیش‌دبستانی و دبستان پسرانه علامه امینی (ره)

همانگونه که پیش از این نیز اعلام شده بود، سال گذشته ثبت‌نام ازبین حدود ۴۰۰ متقاضی آزمون ورودی دبستان علامه امینی (ره) فقط امکان ثبت‌نام از تعداد محدودی از گل‌های عزیزمان میسر گردید و از این جهت شرمنده‌ی تعداد بسیاری از عزیزانی که تمایل به ثبت نام داشتند، گردیدیم و قول مساعدی به این بزرگواران برای سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ داده شد.

لینک مستقیم پیش ثبت‌نام

بدینوسیله اعلام می‌دارد به دلیل استقبال شما بزرگواران از اهداف و چشم‌اندازها، بافت فرهنگی و مذهبی خاص دبستان علامه امینی (ره) به روش میزان متاسفانه محدودیت پذیرش در سال جاری نیز برقرار بوده که به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

  • در پایه‌های پیش دبستان ۱ و ۲ حداکثر ۳۰ نفر
  • در پایه‌های اول تا سوم  هر پایه ۷ نفر
  • پایه چهارم و  پنجم و ششم هر پایه ۷ نفر

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام در سایت کد رهگیری پیامک خواهد شد و  جهت تنظیم وقت ملاقات برای مصاحبه بعد از نوروز ۱۴۰۰  با شما تماس گرفته خواهد شد   بدیهی است عدم حضور شما در وقت ملاقات یاد شده به منزله انصراف بوده و امکان زمانبندی ملاقات بعدی وجود ندارد. در صورت عدم تماس روابط عمومی با شما پس ازنوروز ۱۴۰۰ خواهشمند است با تلفن‌های واحد دبستان تماس حاصل فرموده وخواهشمند است اطلاعیه‌ها و زمان‌های مراجعه را به خاطر بسپارید.

توضیح لازم ضروریست که؛ دبستان علامه امینی(ره) با همکاری و راهنمایی موسسه محترم هدایت میزان، خصوصا جناب آقای دکتر آیت اللهی و جناب آقای علی اکبریان و به روش بسیار مجرب، علمی، مورد تایید و توصیه شده‌ی شورای عالی آموزش و پرورش موسوم به “روش میزان” فعالیت می‌نماید و اولیاء محترم که خسته و دلزده از روش‌های سنتی می‌باشند از این روش با نشاط  و جذاب و علمی بسیار استقبال نموده و نونهالان عزیزمان با مدیریت و نیروهای بسیار توانمند و آموزش دیده‌ی این روش پرنشاط و اکتشافی مطالب را یاد می‌گیرند.

(برای مشاهده تفاوت روش میزان با سایر روش‌ها کلیک کنید)

محل دبستان و پیش دبستان پسرانه علامه امینی ره منطقه ۵  در خیابان آیت الله کاشانی  نرسیده به جنت آباد شاهین جنوبی (خیابان شهید پژوهنده) روبروی پارک ساحل کوچه آرین پلاک ۱۴ در ساختمانی ۵ طبقه به مساحت زمین  ۷۰۰ متر و زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع با دو حیاط اختصاصی و امکانات کامل شامل چمن مصنوعی، سالن‌های مختلف، کارگاه‌های ویژه هنر، خلاقیت، معماری، آموزش کامل و حرفه‌ای زبان خارجی، سالن‌های بازی و پژوهش  و …   میباشد. جهت رزرو ثبت نام به سایت www. َAllameAmini.org مراجعه فرمایید

محل دبستان علامه امینی ره (خیابان آیت الله کاشانی  نرسیده به جنت آباد شاهین جنوبی (خیابان شهید پژوهنده) روبروی پارک ساحل کوچه آرین پلاک ۱۴ (ساختمان سابق دانشگاه)

و با شماره تلفن‌های ۴۴۰۰۰۱۱۲ و ۴۴۰۰۲۸۱۰ می‌باشد لذا اولیاء محترم جهت هرگونه پاسخگویی به سوالات فقط با ستاد ثبت نام تماس یا به محل دبستان مراجعه داشته باشند. با تشکر)


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب دانش آموزان

فلکه دوم صادقیه ابتدای آیت الله کاشانی بوستان اول گلستان اول | شماره 22 | 44002710 و 44062821

نمايش نقشه | نقشه سايت

آدرس مدرسه